Эзотерический форум Магия и Колдовство
Эзотерический форум Магия и Колдовство
Эзотерический форум Магия и Колдовство
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Обмен опытом. Неопознанное. Магическая красота. Волшебство.Заговоры, привороты, гадания, нумерология, гороскопы, астрология, сонники, магия.
 
ФорумФорум  ГалереяГалерея  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Молитвы

Перейти вниз 
Участников: 4
АвторСообщение
Blacky
Модератор
Blacky


Сообщения : 405
Репутация : 19
Дата регистрации : 2010-02-03
Откуда : Петербург

Молитвы Empty
СообщениеТема: Молитвы   Молитвы EmptyЧт Мар 11, 2010 3:58 pm

Прежде чем приступить к тем или иным способам лечения с помощью молитв и заговоров, необходимо выучить наизусть главную молитву христианской религии - молитву Господню - "Отче наш". Эта молитва занимает особое место в ряду всех других молитв. Ее дал Своим ученикам Сам Господь Иисус Христос, когда апостолы просили Его научить их молиться. (Именно поэтому она называется молитвой Господней.) Текст молитвы Господней записан в Евангелии (Мф. 6,9-13 и Лк. 11,2-4). Отцы и учители Церкви дивились простоте и глубине этой молитвы, видя в ней как бы "сокращение всего Евангелия".

"Отче наш, Иже еси на небесех! Да святится имя Твое, да приидет Царствие Твое, да будет воля Твоя, яко на небеси и на земли. Хлеб наш насущный даждь нам днесь; и остави нам долги наша, ; якоже и мы оставляем должником нашим; и не введи нас во искушение, но избави нас от лукавого; ибо Твое есть Царство и сила и слава навеки. Аминь".



Молитва беременных женщин о благополучном разрешении

"О, Преславная Матерь Божия, помилуй меня, рабу Твою, и прииди ко мне на помощь во время моих болезней и опасностей, с которыми рождают чад все бедные дщери Евы. Вспомни, о Благословенная в женах, с какою радостию и любовию Ты шла поспешно в горнюю страну посетить сродницу Твою Елисавету во время ея беременности и какое чудесное действие произвело благодатное посещение Твое и в матери, и в младенце. И по неисчерпаемому благосердию Твоему даруй и мне, уничиженней рабе Твоей, разре-шитися от бремени благополучно; даруй мне сию благодать, чтобы дитя, покоящееся теперь под моим сердцем, пришедши в чувство, с радостным взыгранием, подобно святому младенцу Иоанну, поклонялось Божественному Господу Спасителю, Который из любви к нам, грешным, не возгнушался и Сам стать Младенцем. Неизглаго-ланная радость, которою преисполнилось девственное Твое сердце при воззрении на новорожденного Твоего Сына и Господа, да усладит скорбь, предстоящую мне среди болезней рождения. Жизнь мира, мой Спаситель, рожденный Тобою, даспасет меня от смерти, пресекающей Жизнь многих матерей в час разрешения, и да причтет плод чрева моего к числу избранных Божиих, Услыши, Пресвятая Царице Небесная, смиренную мольбу мою и призри на меня, бедную грешницу, оком Твоея благодати; не постыди моего упования на Твое великое милосердие и осени меня. Помощнице христиан, Исцелительнице болезней, да сподоблюсь и я испытать на себе, что Ты - Матерь милосердия, и да прославлю всегда Твою благодать, не отвергшую никогда молитвы бедных и избавляющую всех призывающих Тебя во время скорби и болезней. Аминь".
Молитва перед Феодоровской иконой Пресвятой Богородицы
"К кому воззову, Владычице, к кому прибегну в печали моей; к кому принесу слезы и воздыхания моя, аще не к Тебе, Царице Небеси и земли; кто исторгнет мя от тины грехов и беззаконий, аще не Ты, о Мати Живота, Заступнице и Прибежище рода человеческаго. Услыши стенание мое, утеши мя и помилуй в горести моей, защити в бедах и напастях, избави от озлоблений и скорбей и всяких недугов и болезней, от враг видимых и невидимых, умири вражду стужающих мне, да избавлен буду от клеветы и злобы человеческий; такождь от своея ми плоти гнусных обычаев свобода мя. Укрый мя под сению милости Твоея, да обрящу покой и радость и от фехов очищение Твоему Матернему заступлению себе вручаю: буди мне Мати и надеждо, покров, и помощь, и заступление, радость и утешение, и скорая во всем Помощнице. G, чудная Владычице! Всяк притекаяй к Тебе, без Твоея всесильныя помощи не отходит; сего ради и аз, недостойный, к Тебе прибегаю, да избавлен буду от внезапныя и лютыя смерти, скрежета зубнаго и вечнаго мучения. Небесное же Царствие получити сподоблюся и Тебе во умилении сердца реку: радуйся, Мати Божия, Предстательнице и Заступнице наша усердная, во веки веков. Аминь".


Последний раз редактировалось: Blacky (Чт Мар 11, 2010 4:01 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
http://black-magic.ucoz.ru/
Blacky
Модератор
Blacky


Сообщения : 405
Репутация : 19
Дата регистрации : 2010-02-03
Откуда : Петербург

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyЧт Мар 11, 2010 3:58 pm

Молитвы о прозрении слепых очей
Молитва перед Казанской иконой Пресвятой Богородицы
"О Пресвятая Госпоже, Владычице Богородице! Со страхом, верою и любовию пред честною и чудотворною иконою Твоею при-падающе, молим Тя: не отврати лица Твоего от прибегающих к Тебе. Избави же всех, с верою Тебе молящихся, от падений греховных, от навета злых человек, от всяких искушений, скорбей, болезней, бед и внезапныя смерти. Даруй нам дух сокрушения, смирения сердца, чистоту помышлений, исправления греховной жизни и оставление пригрешений, Да вси благодарне воспевающие величия и милости Твоя, являемыя над нами зде на земле, сподобимся и Небесного Царствия, и тамо со Святыми прославим пречестное и великолепное имя Отца и Сына и Святого Духа во веки веков. Аминь".
Молитва святому великомученику Димитрию Солунскому
"Святый великомучениче Христов Димитрие! Предстоя со дерзновением Небесному Царю, испроси у Него прощение согрешений наших и о еже избавитися нам, окаянным, от всегубительной язвы, огня и вечныя казни. Моли благость Его, еже ущедрити приход (дом) сей и храм наш. Испроси нам благодатное укрепление на дела благая, да благоугодное Владыще нашему Христу Богу зде творяще, сподобимся молитвами Твоими наследовати Царствие Небесное и тамо прославляти Его со Отцем и Святым Духом во веки веков. Аминь".
Молитва блаженному Василию, Московскому чудотворцу
"О Великий угодниче Христов, истинный друже и верный рабе Всетворца Господа Бога, преблаженне Василие! Услыши ны, многогрешныя, ныне вопиющия к тебе и призывающия имя твое святое, помилуй ны, припадающия днесь к пречистому образу твоему, приими малое наше и недостойное сие моление, умилосердися над убожеством нашим, и молитвами твоими исцели всяк недуг и болезнь души и тела нашего грешнаго, и сподоби ны течение жизни сея невредимо от видимых и невидимых врагов и безгрешно прейти, и христианскую кончину непостыдну, мирну, безмятежну, и Небеснаго Царствия наследие получити со всеми святыми во веки веков. Аминь".
Молитва святителю Алексию, митрополиту Московскому и всея Руси
"О пречестная и священная главо и благодати Святаго Духа исполненная, Спасово со Отцем обиталище, великий архиерее, теплый наш заступниче, святителю Алексие! Предстоя у Престола всех Царя и наслаждаяся света Единосущныя Троицы и Херувимски со ангелы возглашая песнь Трисвятую, великое же и неизсяедованное дерзновение имея ко Всемилостивому Владыце, молися пастви твоея спасти люди, единородный ти язык: благостояние святых церквей утверди, архиереи благолепием святительства украси; монашествующая к подвигам добраго течения укрепи; град сей и вся грады И страны добре сохрани, и веру святую непорочну соблюсти умоли, мир весь предстательством твоим умири, от глада и пагубы избави ны, и от нападения иноплеменных сохрани; старыя утеши, юныя настави, безумныя умудри, вдовицы помилуй, сироты заступи, младенцы возрасти, плененныя возврати, немощствующия исцели и везде тепле призывающих тя и с верою притекающих к раце честных и многоцелебных мощей твоих, усердно припадающих и молящихся тебе, от всяких напастей и бед ходатайством твоим сво-боди, да зовем ти: о, богоизбранный пастырю, звездо всесветлая мысленныя тверди, тайнаго Сиона необоримый столпе, миродохновенный цвете райский, всезлатая уста слова, Московская похва-ло, всея России украшение! Моли о нас Всещедраго и Человеколю-биваго Христа, Бога нашего, да в День страшнаго пришествия Его шуияго стояния избавит нас, и радости святых причастники сотворит со всеми святыми во веки. Аминь".
Вернуться к началу Перейти вниз
http://black-magic.ucoz.ru/
Blacky
Модератор
Blacky


Сообщения : 405
Репутация : 19
Дата регистрации : 2010-02-03
Откуда : Петербург

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyЧт Мар 11, 2010 3:59 pm

Молитвы при раке
Молитва Пресвятой Богородице перед Ее иконой «Скоропослушница»
"Преблагословенная Владычице, Принодево Богородице, Бога Слова паче всякаго слова на спасение наше рождшая, и благодать Его преизобильно паче всех приявшая, море явльшаяся Божественных дарований и чудес приснотекущая река, изливающая благость всем, с верою к Тебе прибегающим! Чудотворному Твоему образу припадающе, молимся Тебе, всещедрей Матери человеколюбиваго Владыки: удиви нас пребогатыя милости Твоя и прошения наша, приносимая Тебе, Скоропослушнице, ускори исполнити все, еже на пользу во утешение и спасение коемуждо устрояющи.
Посети, Преблагая, рабы Твоя благодатию Твоей, подаждь недугующим цельбу и совершенное здравие, обуреваемым тишину,. плененным свободу, и различными образы страждущих утеши. Избави, Всемилостивая Госпоже, всяк град и страну от глада, язвы, труса, потопа, огня, меча и иныя казни временныя и вечныя, Матерним Твоим дерзновением отвращающи гнев Божий; и душевнаго разслабления, обуревания страстей и грехопадений свободи рабы Твоя, яко да непреткновенно во всяком благочестии поживше в сем веце, и будущем вечных благ сподобимся благодатию и человеколюбием Сына Твоего и Бога, Емуже подобает всякая слава, честь и поклонение со Безначальным Его Отцем И Пресвятым Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь."
Молитва Пресвятой Богородице перед Ее иконой «Всецарица» (Пантанасса)
"О Всеблагая, досточудная Богородице, Пантанасса, Всецарице! Несмь достоин да внидеши под кров мой! Но яко милостиваго Бога любоблагоутробная Мати, рцы слово, да исцелится душа моя и укрепится немощствующее тело мое. Имаши бо державу непобедимую и не изможет у Тебе всяк глагол, о Всецарице! Ты за мя упроси, Ты за мя умоли. Да прославляю преславное имя Твое всегда, ныне и в безконечныя веки. Аминь."
Молитва святителю Нектарию Эгинскому
"О, Святителю Нектарие, отче богомудрый! Приими, блюстителю веры православныя, исповедание устен людей христоименитых, собранных днесь в храме благодатию Божиею, в тебе живущею. Весть бо достиже до предел Российских, яко ты, великий во святых угодниче Христов, во всех концех вселенныя призывающим имя твое являешися и от раковыя болезни и исцеление даруеши.
Слышахом бо иерее, тебе тезоименитом и храм во имя твое созидавшем, со скорбьми велиими. Раковою убо язвою грудною поражен бе, крови на всяк день точащейся, и стаждаше люте; дела же своего святаго не оставляше. Внезапну ты, святителю многомилостиве, с небесе сшед, ему во храме предстал еси в видимом образе. Он же, непщуя тя собрата, едина от смертных быти.прошаше молитв твоих и рече: «Боляй еемь вельми, обаче хощу святый олтарь надати, да поне единожды святую литургию вкупе с прихожаны совершу; послежде и умрети готов есмь, смерть бо мя не страшит».
Ты же, отче, безплотен сый, слезами лице свое орошаше! и объем страдальца, лобызаше и, глаголя: «Не тужи, чадо мое, яко, болезнию испытан, здрав будеши. Вси убо о чудеси сем ведати имут.» Он же, исцелен быв, абие разуме, с кем беседоваше, тебе невидиму бывшу.
О, великий угодниче Христов Нектарие! Храм оный свершен есть ныне и чудеса твои, аки море преизливающееся, умножишася! Мы же познахом, яко молитве праведника должно поспешествуемой быти усердием нашим к службе Божией и решимостию за Христа умирати, да здрави обрящемся. Молят тя, отче праведный, болящая чада твоя: да свершается с нами воля Божия, благая, угодная и совершенная, не хотящи смерти грешнику, но еже обратитися и живу быти ему. Ты же, провозвестниче воли Божией, исцели ны благодатным явлением своим, да велик будет Бог на небеси и на земли во веки веков! Аминь."
Вернуться к началу Перейти вниз
http://black-magic.ucoz.ru/
Blacky
Модератор
Blacky


Сообщения : 405
Репутация : 19
Дата регистрации : 2010-02-03
Откуда : Петербург

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyЧт Мар 11, 2010 3:59 pm

Молитвы при болезнях рук и ног
Молитва святому праведному Симеону Верхотурскому
"О, святый и праведный Симеоне, чистою душею твоею в небесных обителях в лице святых водворяяйся, на земли же телом твоим нетленно почиваяй! Подайной ти благодати от Господа молитися о нас, милостиво призри на нас многогрешных, аще и недостойне, обаче с верою и упованием ко святым и цельбоносным мощем твоим приткающих, и испроси нам от Бога прощение согрешений наших, в няже впадаем множицею во вся дни жития нашего и якоже прежде овым убо от очныя зельныя болезни ни мало зрети могущим исцеление очес, овым же близ смерти бывшим от лютых недугов врачевание, и иным иная многая преславная благодеяния даровал еси: сице избави и нас от недугов душевных, и телесных и от всякия скорби и печали, и вся благая к настоящему житию нашему и к вечному спасению благопотребная нам от Господа испроси, да тако твоим предстательством и молитвами стяжавше вся нам полезная, аще и недостойнии, благодарив восхваляюще тя, прославим Бога, дивнаго во святых Своих, Отца :и Сына и Святаго Духа, и ныне и присно и во веки веков. Аминь."
Молитва преподобному Серафиму, Саровскому чудотворцу
"О великий угодниче Божий, преподобие и Богоносне отче наш Серафиме! Призри от горния славы на нас, смиренных и немощных, обременённых грехми многими, твоея помощи и утешения просящих: приникни к нам благосердием твоим и помози нам заповеди Господни непорочно сохраняти, веру Православную крепко содержати, покаяние во гресех наших усердно Богу приносити, во благочестии христианстем благодатно преуспевати и достойны быти твоего о нас молитвенного к Богу предстательствва: ей, святче Божий, услыши нас, молящихся тебе с верою и любовию, и не презри нас, требующих твоего заступления: ныне и в час кончины нашея помози нам и заступи нас молитвами твоими от злобных наветов диавольских, да не обладает нами тех сила, но да сподобися помощию твоею наследовати блаженство обители рай-ския. На тя бо упование наше ныне возлагаем, отче благосердный: буди нам воистину ко спасению путевождь и приведи нас к невечернему свету жизни вечныя Богоприятным представительством твоим у Престола Пресвятая Троицы, да славим и поем со всеми святыми дотопокланяемое имя Отца и Сына и Святаго Духа во веки веков."

Молитва мученикам, святым благоверным князьям Борису и Глебу, во Святом Крещении Роману и Давиду
"О, двоице священная, братия прекрасная, доблии стратостерпцы Борисе и Глебе, от юности Христу верою, чистотою и любовию послуживвввшии, и кровьми своими, яко багряницею, украсившийся, и ныне со Христом царствующий! Не забудите и нас, сущих на земли, но яко теплии заступницы, вашим сильным ходатайством перед Христом Богом сохраните юных во святей вере и чистоте невражденными от всякаго прилога неверия и нечистоты, оградите всех нас от всякия скорби, озлоблений и напрасныя смерти, укротите всякую вражду и злобу, действом диавола воздвигаемую от ближних и чуждых. Молим вас, христолюбивые страстотерпцы, споспешествуйте и православным христианам к победе на враги, испросите у великодаровитаго Владыки всем нам оставление прегрешений наших, единомыслие и здравие, избавление он нашествия иноплемеунных, междоусобныя брани, язвы и глада. Снабдевайте своим заступлением град сей и всех чтущих святую память вашу, во веки веков. Аминь. "
Вернуться к началу Перейти вниз
http://black-magic.ucoz.ru/
Blacky
Модератор
Blacky


Сообщения : 405
Репутация : 19
Дата регистрации : 2010-02-03
Откуда : Петербург

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyЧт Мар 11, 2010 3:59 pm

Молитвы при бессонице
Молитва преподобному Иринарху, затворнику Ростовскому
"О преподобие отче наш Иринарше! Се мы молим тя усердно: буди ходатай наш присный, испроси нам, рабам Божиим (имена), от Христа Бога мир, тишину, благоденствие, здравие и спасение, и от всех врагов видимых и невидимых ограждение, покрый же нас ходатайством твоим от нахождения всяких бед и скорбей, паче же от искушений -врага темнаго, да вси мы с тобою прославляем всесвятое имя Отца и Сына и Святаго Духа, ныне и присно и во веки веков. Аминь."
Иная молитва при бессоннице преподобному Иринарху, затворнику Ростовскому
"О, великий угодниче Христов, добропроизвольный страдальче, новопросиявый чудесы, отче наш Иринарше, Российстей земли удобрение, граду Ростову похвало, обители сей велие украшение и утверждение! Кто не удивится твоему самопроизвольному и долголетнему страдальческому терпению; тредесят бо лет в тесней и хладной хижине себе заключил еси, хлад, алчбу и изнурение плоти Царствия ради Небеснаго понесл еси, к сему же и изгнание из обители по наваждению вражию безропотно претерпел еси. Вемы же, яко последи умолен быв от братии, яко незлобивый агнец, паки в обитель твою возвратился еси, и в туюжде тесную хижину вселился еси, яко адамант твердый, на невидимая бесовская полчища и видимыя враги твоя терпением себе вооружив. Егда же попущением Божиим наидоша на обитель сию ратницы, сих не убоялся еси смертнаго прещения, но уцело-мудрив я словом, восвояси возвратитися сотворил еси. Сего ради Всеблагий Бог, видя твою веру и страдальческое долготерпение, дар прозорливства и исцеления тебе дарова: бесным бо исцеление, хромым доброхождение, слепым прозрение подавал еси, и иная многая с верою к тебе приходящим, молитвы во благо даже доднесь чудодействуеши. Мы же, недостойнии, таковая чудеса видяще и радости исполняющеся, взываем к тебе сице: радуйся, доблественный страдальче и бесов победителю, радуйся скорый наш помощниче и теплый к Богу молитвинниче. Услыши убо и нас грешных, молящихся тебе и прибегающих под кров твой: яви милостивное предстательство твое о нас ко Всевышнему и исходатайствуй твоими благоприятными молитвами вся полезная ко спасению душ и телес наших, сохрани святую обитель сию, всякий град и весь и всякую страну христианскую от всех наветов вражиих, в скорбех же и болезнех наших подавай нам руку помощи, да твоим ходатайством и заступлением, благодатию же и милосердием Христа Бога нашего, избавимся и мы, недостойнии, по отшествии от жития сего, шуияго стояния, и да сподобимся деснаго со всеми святыми во веки веков. Аминь. "
Вернуться к началу Перейти вниз
http://black-magic.ucoz.ru/
Blacky
Модератор
Blacky


Сообщения : 405
Репутация : 19
Дата регистрации : 2010-02-03
Откуда : Петербург

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyЧт Мар 11, 2010 4:00 pm

Молитвы при общем недомогании
Молитва преподобному Марону, Сирийскому пустыннику
"О возлюбленная и священная главо, преподобие и богоносне отче наш Мароне! Назирай свыше милостивно нас грешных, и молися Всещедрому Владыце и всех благ Подателю Богу о соблюдении державы нашие и сохранит ее от всех врагов цело и неврежденно. Буди же молебник и о нас недостойных. Ко Всеблагому Господу честнии твои руки простри, и от Него милость и щедроты испроси, ими же от всех бед и лютых болезней нас сохрани, и от всяких страстей свободи, такожде от нестерпимыя и неутишимыя огневицы и трясавицы молитвами твоими избави нас и от нападения бесов; от видимых и невидимых врагов соблюди, и согрешениям нашим прощение испроси, и спасены Христу нас представи, во еже в день Страшнаго Суда, с радостию предстати нам пред лицем неизреченный славы Его, и милостивно призвание в Царство Небесное от Него услышати, и в неизреченней радости преславную Его лица доброту узрети, благодатию и человеколюбием Господа Бога и Спаса нашего Иисуса Христа: яко Держава Его благословена и препрославлена со безначальным Его Отцем и с Пресвятым и Благим и Животворящим Его Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь".
Молитва преподобному Марону

"Не только в святом храме этом, созданном во имя твое, но и на всяком месте услышь нас, святой преподобный Марон, с верою, упованием и усердием прибегающих к тебе. Ты без крова в пустыне жил и сам болезнями многими был удручен, но силою Божию исцелив и благодать Господню стяжав, горячку и лихорадку и иные болезни молитвою своею единою исцелял. Молят поэтому тебя, преподобный, тяжко больные горячкой и лихорадкой: уврачуй их, предстань в помощь им и утоли скорбь их, ослабляя болезнь, потому что ты знаешь, святой Марон, что больной человек недугом своим иногда отвлекается от покаяния, если он потерял сознание, и от совершения добрых дел, если он лежит неподвижно и на одре болезни. Моли, преподобный, Господа здравие даровать им, чтобы, выздоровев душою и телом, они явились и сподобились войти в Царствие Его, где вместе с тобою они узрят Животворящую и Единосущную Троицу, Отца и Сына и Святаго Духа, во веки веков. Аминь".
Вернуться к началу Перейти вниз
http://black-magic.ucoz.ru/
Jesse
Частый гость
Частый гость
Jesse


Сообщения : 76
Репутация : 1
Дата регистрации : 2010-02-25
Возраст : 41
Откуда : Другая планета

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyВс Мар 21, 2010 4:44 am

нигде не могу найти ОТЧЕ НАШ наоборот?
Нет у вас такого?
Вернуться к началу Перейти вниз
Blacky
Модератор
Blacky


Сообщения : 405
Репутация : 19
Дата регистрации : 2010-02-03
Откуда : Петербург

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyПн Мар 22, 2010 4:28 am

Эта молитва -символизирует противопоставление организованной религии. Или используется как посвящение ведьм и.т.д.
Если вы совершенно уверены что готовы сделать этот первый шаг, то три ночи подряд прежде чем ложиться в постель, зажгите свечу и произнесите молитву Отче Наш "наоборот"
Она несколько сложно для произношения но попытайтесь добиться самого лучшего произношения, насколько это возможно. Вы увидите, что с каждым последующим повторением читать ее все легче;

Написана в фонетически удобной форме, следовательно, с небольшим отличием от обычного чтения.

Нима! Огавакул то сан ивабзи,
он еинекшукси ов сан идевв ен и;
мишан мокинжлод меялватсо ым и
ежокя, ашан иглод ман иватсо и;
сенд ман джад йынщусан шан белх.
Илмез ан и исебен ан окя.
Илмез ялов тедуб ад.Еовт Еивтсрац
тедирн ад,Еовт ями
яститявс ад!Хесебен ан исе,Ежи
шан Ечто.
(трижды) йулимон,Идонсог
Идар Огеовт енеми ашан ищомен
илецси и итесен,Йытявс; ашан
яиноказзеб итсорн,Окыдалв,ашан
ихерг имсичо,Идонсог; сан Йулимон
Ециорт, Яатявсерн.
Нима.Вокев икев ов и онсирп и
Енын и ,Уход Умотявс и Уныс и
Уцто Авалс.
(трижды) Сан цулимон,Йынтремзеб
Йытявс, Йикперк Йытявс,Ежоб Йытявс.
Ашан ишуд,Ежалб, исабс и,
Ынревкс яикясв то ын итсичо и ,
Ын в ясилесв и идиирп,Юлитадон
инзиж и хигалб Ещворкос,
Йяянлопси ясв и йыс едзев Ежи,
ынитси Ешуд,Юлетишету,йынсебен
Юрац,Ебет авалс,шан Ежоб, Ебет Авалс,
Нима.Сан йулимон,хытявс хесв
И Еретам Яеовт Яытсичерн Идар
втилом,Йижоб Еныс,Етсирх Есусии
Идонсог.
Умоншерг енм идуб витсолим,Ежоб.
Нима.Ахуд Огатявс и Fysc и Ацто
ями ов.

Когда Вы произносите слова, направляйте свое воображение на то, чтобы наглядно представить себе большие железные оковы, спадающие с Ваших рук и ног под ослепительные вспышки молний и распадающиеся на оплавленные осколки по обеим сторонам от Вас, услышьте вой и треск опаляющих вспышек, сопровождающих работу, по освобождению, и сознательно пытайтесь почувствовать бремя всех Ваших «комплексов», всех тех «можно» и «нельзя», все это обширное сооружение пустословия и трескучих фраз, спадающих с Ваших плеч.
Когда все окончите, задуйте свечу, произнося слова «Да будет так». Если Вы почувствуете
Холодок страха, ползущего по вашему позвоночнику во время действия, которое может показаться вам богохульством, знайте - все будет хорошо.

Взято из книги Пола Хейзона «Основы колдовства»
Вернуться к началу Перейти вниз
http://black-magic.ucoz.ru/
альфия
Новичок
Новичок
альфия


Сообщения : 1
Репутация : 0
Дата регистрации : 2011-03-23

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyПт Мар 25, 2011 5:05 pm

Маленькое дополнение... Чтоб любой молитвой ,прочтённой наоборот ,не навредить себе,следует в течении суток,после проведения обряда с молитвой перевёртышем...прочитать эту молитву 40 раз в правильном прочтении.
Вернуться к началу Перейти вниз
АльАзиф
Иногда заходит
Иногда заходит
АльАзиф


Сообщения : 26
Репутация : 0
Дата регистрации : 2011-04-30

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyПн Май 23, 2011 2:01 am

У меня немного другие знания о этой молитве эта молитва наоборот символизирует отрешение от христианства а не посвящения в ведьмы. и насщет 40 раз прочьтения этой молитвы чтоб ,,не откатило,, с чего вы взяли что при этом человек будет ,,мироточить негативом,, наоборот отречение от христианства это снятие со своей шеи лишнего груза который в море магии тянет на дно, так что это будет лишним
Вернуться к началу Перейти вниз
АльАзиф
Иногда заходит
Иногда заходит
АльАзиф


Сообщения : 26
Репутация : 0
Дата регистрации : 2011-04-30

Молитвы Empty
СообщениеТема: Re: Молитвы   Молитвы EmptyПн Май 23, 2011 2:04 am

Хотя может и откатить если человек будет чуствовать так сказать богахульсто в своих действиях..............
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Молитвы
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Эзотерический форум Магия и Колдовство :: Магия :: Белая Магия-
Перейти: